Şimdi konuşun..
DAIKIN Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 18 taksit fırsatı!

DAIKIN Bayilerinde Bonus’a Özel Peşin Fiyatına 18 taksit fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Daikin

NASIL KAZANIRIM?

Peşin fiyatına 18 Taksit için 100 TL üzeri taksitli ödemelerde Daikin mağaza satış görevlisi tarafından Daikin Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 18 Taksit alışverişe yansıtılacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya Bonus Program Üyesi Partner Firma bayilerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS cihazlarından yapılması gereklidir.
  • 18 Taksitli satış için Daikin mağaza satış görevlisi Daikin Merkez Sanal POS’u üzerinden kampanyalı 18 taksiti seçerek işlemi gerçekleştirecek ve harcama kart sahibi ekstresine 18 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyada oluşabilecek en fazla taksit sayısı 18'dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti Business, American Express Business, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Deniz Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, TEB Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden “EVET DAIKIN" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Peşin fiyatına 18 Taksit için 100 TL üzeri taksitli ödemelerde Daikin mağaza satış görevlisi tarafından Daikin Merkez Sanal POS üzerinden yapılacak işlemle harcama 18 Taksit alışverişe yansıtılacaktır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp DAIKIN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

4 KASIM 2020-31 ARALIK 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.