Şimdi konuşun..
Dagi’de 6 aya varan taksit

Dagi’de 6 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Dagi

NASIL KAZANIRIM?

Hemen yararlanabilirsiniz

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Dagi mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 ve 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 6 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, Teb Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ABank Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç, Teb Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET DAGI yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz-31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.