Şimdi konuşun..
Crispino’de 300 TL’ye %20 Crispino Bonus

Crispino’de 300 TL’ye %20 Crispino Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Crispino

NASIL KAZANIRIM?

%20 Crispino Bonus kampanyası dahilinde kampanyaya dahil olan Crispino mağazalarından tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde %20 Crispino Bonus kazanımı olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • %20 Crispino Bonus kampanyası 15 Mart 2018 – 30.04.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • %20 Crispino Bonus kampanyası dahilinde kampanyaya dahil olan Bonus üyesi Crispino mağazalarından tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde %20 Crispino Bonus kazanımı olacaktır.
 • %20 Crispino Bonus kampanyası dahilinde bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.
 • %20 Crispino Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus için kampanyaya dahil Crispino işyerinden yapılan ilk işlem dikkate alınacaktır.
 • %20 Crispino Bonus kampanyasından kazanılan Bonus'lar 15 Mart 2018 – 02 Mayıs 2018 tarihleri arasında sadece kampanyaya dahil olan Crispino mağazalarında kullanılabilir.
 • %20 Crispino Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin %20 Crispino Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce “EVET CRISPINO” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya Adıyaman, Aydın ve Elazığ mağazalarında geçerli değildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Crispino Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Crispino Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mart 2018 -30 Nisan 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Mart 2018- 02 Mayıs 2018