Sektör: Kozmetik / Marka: Clinique

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Clinique mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Clinique Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 10 Ekim – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Clinique mağazalarından tek seferde yapacağınız 300 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL Clinique Bonus kazanın.

  • 50 TL Clinique Bonus, 10 Ekim – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk alışverişten önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Clinique Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanyaya sms ile katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “CLINIQUE” yazıp 3340'a gönderilmesi gerekir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Katılım SMS'leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • 50 TL Clinique Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Clinique Bonus kazanabilir. Kampanya sadece fiziki Clinique mağazalarından yapılacak alışverişlerde gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Clinique mağazalarında harcanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Clinique Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Clinique Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Clinique Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Clinique Bonus'lar 17 Kasım 2019 tarihine kadar sadece Clinique mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Clinique Bonus'lar geri alınacaktır.Kampanya www.clinique.com.tr adresinde geçerli değildir.
  • 50 TL Clinique Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Clinique Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Clinique Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Clinique Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Ekim – 10 Kasım 2019

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Ekim – 17 Kasım 2019

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.