Şimdi konuşun..
Çilek Mobilya’da +4 Taksit

Çilek Mobilya’da +4 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Çilek Mobilya

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Çilek Mobilya mağazalarından gerçekleştirilen 2-8 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Bonus üyesi Çilek Mobilya mağazalarında geçerlidir.
  • +4 Taksit kampanyası, işyeri tarafından yapılan 2-8 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • BDDK tebliğine göre 12 taksit uygulamasına dahil olmayan ürünlerde en fazla 6 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; bilgisayar ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business kredi kartı, Deniz Bonus Business ve ING Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp CILEK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Ocak – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.