Sektör: Mobilya / Marka: Çilek Mobilya

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Çilek Mobilya mağazalarından gerçekleştirilen 2-8 taksitli ödemelerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Bonus üyesi Çilek Mobilya mağazalarında geçerlidir.
  • +4 Taksit kampanyası, işyeri tarafından yapılan 2-8 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • BDDK tebliğine göre 12 taksit uygulamasına dahil olmayan ürünlerde en fazla 6 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; bilgisayar ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus , TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus, kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, PTT Bonus, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express kredi kartları, American Express Business ve ING Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp CILEK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır .
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Ocak – 31 Mayıs 2019

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.