Şimdi konuşun..
40 TL Chakra Bonus

40 TL Chakra Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Chakra

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Chakra Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 40 TL Chakra Bonus, 12 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 40 TL Chakra Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 40 TL Chakra Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Chakra Bonus'lar 05 Kasım 2019 tarihine kadar sadece Chakra mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Chakra Bonus'lar 06 Kasım 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • 40 TL Chakra Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Chakra için “EVET CHAKRABONUS”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 40 TL Chakra Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 40 TL Chakra Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Eylül – 30 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

12 Eylül 2019 – 05 Kasım 2019