Şimdi konuşun..
Cacharel Mağazalarında 50 TL Cacharel bonus

Cacharel Mağazalarında 50 TL Cacharel bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Cacharel

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Cacharel Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 50 TL Cacharel Bonus kampanyası BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 01-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Cacharel mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • 50 TL Cacharel Bonus kampanyası dahilinde Cacharel mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Cacharel Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Cacharel Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 50 TL Cacharel Bonus 01 Şubat 2019 - 16 Şubat 2019 tarihleri arasında sadece Cacharel mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus"lar 17 Şubat 2019 itibari ile geri alınacaktır.
 • Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç , Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • 50 TL Cacharel Bonus Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly kredi kartı, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,   Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Cacharel Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Cacharel Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat 2019 – 14 Şubat 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2019 – 16 Şubat 2019