Şimdi konuşun..
BURSA İSHAKBEY’de 5 TL BURSA İSHAKBEY bonus!

BURSA İSHAKBEY’de 5 TL BURSA İSHAKBEY bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Restaurant / Marka: Bursa İshakbey

NASIL KAZANIRIM?

BURSA İSHAKBEY şubelerinde tek seferde yapılacak 40 TL üzeri alışverişlerde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş’a özel , 15 Eylül-15 Kasım 2020 tarihleri arasında BURSA İSHAKBEY şubelerinde tek seferde yapacağınız 40 TL üzeri alışverişlerinizde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kazanın.
  • 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus, 15 Eylül-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 40 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan BURSA İSHAKBEY Bonus’lar 30 Kasım 2020 tarihine kadar sadece BURSA İSHAKBEY  şubelerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan BURSA İSHAKBEY Bonus’lar  1 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • 5 TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Diğer banka Bonus kartıları, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce Bonusflaş’tan hemen katıl’ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Eylül – 15 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Eylül-30 Kasım 2020