Şimdi konuşun..
Lassa ve Bridgestone'da peşin fiyatına 9 Taksit

Lassa ve Bridgestone'da peşin fiyatına 9 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Otomotiv / Marka: Brisa

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 3 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit veya 3 ay erteleme ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Card'lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business (Ticari), Ptt Bonus, Burgan Bonus, Burgan Ticari kredi kartları, Şekerbank Ticari kredi kartları, ING Ticari kredi kartları, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA veya BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA veya BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mart 2017 – 15 Temmuz 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.