Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Bosch

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Bosch yetkili satıcılarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 01 Mayıs 2014 - 30 Haziran 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Bosch yetkili satıcılarında ve http://www.bosch-home.com/tr de geçerlidir. Kampanya kapsamında 100TL ve üzeri 2,3,4,5 taksitli işlemlere +4 taksit eklenecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır. İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır. Web sitesindeki alışverişlerde 100TL baremi uygulanmamaktadır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, DenizBonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BOSCH yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs 2015 – 30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.