Şimdi konuşun..
Bonus'a özel züccaciye ve ev tekstili sektörlerinde +2 taksit

Bonus'a özel züccaciye ve ev tekstili sektörlerinde +2 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Züccaciye ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Bonus üye işyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit kampanyası geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Miles&Smiles kredi kartları ve American Express 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Ekspres Limit ve ödül puan kullanımı ile yapılan işlemler dahil değildir. Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Card ve American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Card'lar dahildir.
  • Flexi, müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET EVTEKSTIL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr , Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp DEMSA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

02 Ocak 2014 - 03.01.2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.