Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Arçelik yetkili satıcılarında +4 Taksit Fırsatı!

Bonus'a özel Arçelik yetkili satıcılarında +4 Taksit Fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Arçelik

NASIL KAZANIRIM?

<li>Kampanya 01 Kasım 2014 - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri 2,3,4,5 taksitli işlemlere +4 taksit eklenecektir.</li>

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Vadeli Taksit, Fibabanka Bonus, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç,Denizbank Bonus Business ve TEB Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan ''EVET'' yazıp bir boşluk bırakıp ''ARÇELİK'' yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  •  

KATILMAK İÇİN

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için ''EVET '' yazıp bir boşluk bırakıp ''ARÇELİK '' yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS göndermesi gereklidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Kasım 2014 - 30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.