Şimdi konuşun..
Bonus'a GAGGENAU’da +6 Taksit!

Bonus'a GAGGENAU’da +6 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Gaggenau

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya 01 Mart 2015 - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı GAGGENAU yetkili satıcılarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
  • Vadeli Taksit, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business Fibabanka Bonus Business, ING Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde ";TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ."; şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan "EVET "yazıp bir boşluk bırakıp " GAGGENAU " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

KATILMAK İÇİN

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET " yazıp bir boşluk bırakıp “GAGGENAU” yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart 2015 - 30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.