Şimdi konuşun..
Tekstil, Ayakkabı ve Oyuncak Sektöründe +3 taksit

Tekstil, Ayakkabı ve Oyuncak Sektöründe +3 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya dahil üye işyerlerinden gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli ödemelerde kampanya seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde geçerlidir.
  • Kampanyanın seçmeli olarak yapılan +3 taksit seçenekleri yalnız Garanti BBVA'ya ait Bonus Card'lar ve Garanti BBVA Ticari Card'lar için geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Teb Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business; Fibabanka Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanya Shop&Fly, Miles & Smiles kredi kartları ve American Express kartları için tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç kartları, Vadeli taksit seçeneği ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir. ( 11 taksite +1 taksit yapılacaktır.)
  • FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ekim 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.