Şimdi konuşun..
Bızımtoptan.com.tr’de <br> 100TL’ye varan bonus

Bızımtoptan.com.tr’de
100TL’ye varan bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

Bizimtoptan.com.tr’de 16 Eylül-16 Ekim tarihleri arasında tek seferde yapılacak 750 TL’den 1999TL’ye kadar olan alışverişinize 75TL, 2000TL ve üzeri alışverişinizde 100TL bonus kazanabilirsiniz.
İşlemlerinizin GarantiBBVA Pos’larından yapılması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • 16 Eylül- 16 Ekim 2021 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr ‘de Garanti BBVA posundan tek seferde yapılacak 750-1999 TL arası harcamalara 75 TL, 2000 TL ve üzeri harcamalara ise 100 TL Bonus verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya “BIZIM” yazarak 3340’a SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 100 TL Bonus kazanabilir. SMS veya BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla bir kanaldan en fazla 100 TL Bonus kazanabilir. Sms veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece www.bizimtoptan.com.tr ‘den yapılan alışverişlerde geçerli olup Bizim Toptan Mağazaları’nda geçerli değildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Aynı gün yapılan işlemlerin sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus’lar 24 Ekim-15 Kasım 2021 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan Bonus’lar 16 Kasım 2021’de geri alınır.
 • Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business dahildir. Kampanyaya Easy, Bonus Business American Express, diğer ticari kart kullanımları, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları,American Express Card, Money Bonus ve sanal kartlar, Paracard dahil değildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları, kart bilgileri ile giriş yapmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir veya EVET yazıp bir boşluk bırakıp BIZIM yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL ‘dir.
 • Kampanyaya katılım için; ilk harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri BİZİM yazıp 3340’a SMS göndermelidir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA ve Bizim Toptan kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak veya BIZIM yazıp 3340’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET BIZIM ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Eylül - 16 Ekim 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

24 Ekim - 15 Kasım 2021