Şimdi konuşun..
Bireysel emeklilik ödemenize<br> 30 TL bonus!

Bireysel emeklilik ödemenize
30 TL bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

17 Şubat - 30 Haziran 2021  tarihleri arasında düzenleyeceğiniz bireysel emeklilik sözleşmeleri (BES) için ödeme aracınızı Bonus olarak belirleyin.

Daha önce düzenlenen ve ödeme aracı hesap olan sözleşmeniz varsa, 17.02.2021 tarihi ve sonrasında ödeme aracınızı kredi kartı olarak değiştirirseniz 30 TL, ayrıca  ödeme aracınız başka banka kredi kartı ise, Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartına çevirdiğinizde 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 17 Şubat - 30 Haziran 2021  tarihleri arasında düzenleyeceğiniz Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. bireysel emeklilik sözleşmeleri (BES) için ödeme aracınızı Bonus olarak belirleyen müşterilerimize 30 TL bonus.
 • Ödeme aracınızı Bonus olarak belirlemeniz durumunda gerçekleştireceğiniz katkı payı ödemesinde provizyon süresi sonunda, ilgili provizyon süresinin tamamlandığı ayı takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde ilgili kredi kartınıza 30 TL bonus yüklemesi yapılacaktır.
 • Kredi kartıyla yapılan ödemelerde güncel provizyon süresi 36 gündür. Bu süre Şirket tarafından değiştirilebilir.
 • Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir.
 • Daha önce düzenlenen ve ödeme aracı hesap olan sözleşmeniz varsa, 17.02.2021 tarihi ve sonrasında ödeme aracınızı kredi kartı olarak değiştirirseniz 30 TL, ayrıca  ödeme aracınız başka banka kredi kartı ise, Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartına çevirdiğinizde bonus kampanyasından 50 TL  olarak yararlanabilirsiniz.
 • Bonus yüklemesi için, ödeme anında sözleşmenin yürürlükte olması ve kredi kartının ödeme aracı olarak tanımlı olması gerekmektedir. Sözleşmenin sona ermesi, başka bir emeklilik şirketine aktarım yapılması durumunda bonus kazanımı gerçekleşmeyecektir.
 • Yalnızca Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemeler kampanya dahil edilecektir.
 • Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartlarına bağlı sanal kartlar dahildir.
 • Kampanya başlangıç tarihinden önce ödeme aracı kredi kartı tanımlı olan sözleşmeler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

17 Şubat - 30 Haziran 2021  tarihleri arasında düzenleyeceğiniz Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. bireysel emeklilik sözleşmeleri (BES) için ödeme aracınızı Bonus olarak belirleyin.

Daha önce düzenlenen ve ödeme aracı hesap olan sözleşmeniz varsa, 17.02.2021 tarihi ve sonrasında ödeme aracınızı kredi kartı olarak değiştirirseniz 30 TL, ayrıca  ödeme aracınız başka banka kredi kartı ise, Garanti BBVA Bireysel Bonus kredi kartına çevirdiğinizde 50 TL bonus kazanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Şubat -30 Haziran 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

31 Aralık 2021