Şimdi konuşun..
Beyaz eşya sektöründe +3 taksit

Beyaz eşya sektöründe +3 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında seçili beyaz eşya markalarında 100TL ve üzeri 2,3,4,5,6,7,8,9 taksitli işlemlere +3 taksit eklenecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya anlaşmalı Bosch, Profilo, Siemens, Gaggenau, Miele, Vestel, Regal, Telefunken, Finlux, Ariston, Electrolux, Samsung Beyaz Eşya, LG, Uğur Soğutma mağazalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 100TL ve üzeri 2,3,4,5,6,7,8,9  taksitli işlemlere +3 taksit eklenecektir.
 • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 12 taksit olacaktır.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; bilgisayar ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, DenizBank Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business ve PTT Bonus Card'lar dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business ve Denizbank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEYAZESYA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

31 Kasım 2018 – 30 Nisan 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.