Şimdi konuşun..
Bonus'a Beko'da 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde<br/>çay makinası hediye!

Bonus'a Beko'da 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde
çay makinası hediye!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Beko

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Beko mağazasında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 01-30 Haziran 2015 arasında anlaşmalı Bonus üyesi BEKO mağazalarında geçerlidir.
  • Hediye Çay Makinesi tek seferde yapılan 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. BKK 2211 Beko ürünün tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatı 145 TL'dir. Hediye ürün slipte çıkan "TEBRİKLER BEKO ÇAY MAKİNASI KAZANDINIZ" mesajıyla Beko mağazası tarafından kart hamiline teslim edilecektir. Her müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Sliplerde mesaj çıkmaması durumunda, müşteri kendisine ait kredi kartlarından herhangi birisi ile daha önce hediye kazanmış veya işlemin yapıldığı üye işyeri kampanya anlaşmasına dahil olmamış olabilir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Çay Makinesi kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorunluluk BEKO mağazasına aittir.
  • Beko Çay Makinesi kampanyası web sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerli değildir.
  • Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. 1.250TL baremi ödül kullanıldıktan sonraki alışveriş tutarı üzerinden dikkate alınacaktır.
  • Taksit kampanyasına; Bonus,Money,Flexi,American Express,Miles&Smiles kredi kartları dahildir. ING Bonus Business, American Express Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları dahil değildir. Hediye kampanyasına; Bonus,Money,Flexi,Bonus Flexi,BonusGenç,American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir. Denizbank Bonus Business, ING Bank Bonus, Burgan Bank Bonus, Kontör, Paracard'lar dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin taksit ve hediye ürün kampanyasına, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin hediye ürün kampanyasına katılımı için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEKO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. En yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS'undan yapılmalıdır.
  • Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti BBVA tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran 2015 – 30 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.