Şimdi konuşun..
Baymak’ta Bonus’a özel 12 Taksit!

Baymak’ta Bonus’a özel 12 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Baymak

NASIL KAZANIRIM?

12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 7 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 7 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Bonus üyesi Baymak yetkili satıcılarındaki Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Garanti Business, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business ve Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET BAYMAK" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ekim 2019 – 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.