Şimdi konuşun..
BAQA’da 750 TL alışverişinize 100 TL BAQA Bonus

BAQA’da 750 TL alışverişinize 100 TL BAQA Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: BAQA

NASIL KAZANIRIM?

BAQA mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 750 TL üzeri alışverişlerde 100 TL BAQA Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 100 TL BAQA Bonus kampanyası BAQA  mağazalarından 03 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 100 TL BAQA  Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan BAQA  Bonus'lar 03 Eylül – 2 Ekim 2019 tarihinde kullanılabilecek olup, 03 Ekim 2019 tarihinde kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL BAQA  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL BAQA Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03-30 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 Eylül - 2 Ekim 2019