Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel 400 TL Banana Republic alışverişinize 50 TL Banana Republic Bonus

BonusFlaş’a özel 400 TL Banana Republic alışverişinize 50 TL Banana Republic Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Banana Republic

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Banana Republic mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 400 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Banana Republic Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER:

  • 50 TL Banana Republic Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Banana Republic  mağazalarından 27 Ağustos – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Banana Republic Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan Banana Republic Bonus"lar 17 Eylül 2019 tarihine kadar sadece Banana Republic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus"lar 18 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27 Ağustos – 15 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

27 Ağustos – 17 Eylül 2019