Şimdi konuşun..
Bambi’de 8’e varan taksit

Bambi’de 8’e varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bambi

NASIL KAZANIRIM?

Hemen yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 8 taksit kampanyası dahilinde Bambi Ayakkabı mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 veya 5 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. Bambi Ayakkabı mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 8 taksittir.
  • 8 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), DenizBank Bonus,Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Alternatifbank Bonus, ICBC Bonus dahildir.
  • 8 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, Shop&fly Business, American Express Business Card, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET BAMBİ" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mart 2019 – 30 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.