Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel Ayyıldız’da 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Bonus

BonusFlaş’a özel Ayyıldız’da 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Ayyıldız

NASIL KAZANIRIM?

Ayyıldız mağazalarından BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılarak, Garanti BBVA Poslarında geçerek yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 03 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üye işyeri Ayyıldız mağazalarından sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak yapılacak alışverişlerinde 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Bonus kazanılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Ayyıldız kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Genç, ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya dahil değildir.
 • Kazanılan Bonuslar 02 Ekim 2019 tarihinde yüklenecek olup 03-13 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 15 Ekim 2019 itibariyle geri alınacaktır.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET AYYILDIZ" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 – 30 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03-13 Ekim 2019