Şimdi konuşun..
Atlasglobal’de 100 TL bonus

Atlasglobal’de 100 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Turizm / Marka: Atlas Global

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılarak, Garanti BBVA Poslarında geçerek yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 100 TL Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 17 Eylül – 17 Ekim 2019 tarihleri arasında BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak yapılacak alışverişlerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Atlas Global kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl'ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Genç, ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya dahil değildir.
 • Kazanılan Bonuslar 19 Ekim 2019 tarihinde yüklenecek olup 20-30 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 02 Kasım 2019 itibariyle geri alınacaktır.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ATLASGLOBAL' yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS"leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL"dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

17 Eylül – 17 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20-30 Ekim 2019