Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel 100 TL ve üzerine 15 TL Armağan Bonus

BonusFlaş’a özel 100 TL ve üzerine 15 TL Armağan Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Armağan Oyuncak

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Armağan Oyuncak mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 15 TL Armagan bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 15 TL Armagan bonus  , 01-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 15 TL Armagan Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 15 TL Armagan Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 15 TL Armagan Bonus kazanabilir. Armağan Oyuncak mağazalarından yapılacak alışverişlerden Armağan Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar Armagan Oyuncak mağazalarında harcanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 15 TL Armagan Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 15 TL Armagan Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 15 TL Armagan Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 15 TL Armagan Bonus 10 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 15 TL Armagan Bonuslar geri alınacaktır.
  • 15 TL Armagan Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Shop&Fly kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 15 TL Armagan Bonus  kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 15 TL Armagan Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 15 TL Armagan bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 - 30 Nisan 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Nisan – 10 Mayıs 2019