Şimdi konuşun..
Arçelik’te Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit. Üstelik 1500 TL ve üzeri harcamalara Çay makinesi hediye!

Arçelik’te Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit. Üstelik 1500 TL ve üzeri harcamalara Çay makinesi hediye!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Arçelik

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Arçelik mağazalarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya Bonus üyesi Arçelik mağazalarında geçerlidir.
 • Hediye Çay Makinesi kampanyası anlaşmalı Bonus üyesi ARÇELİK mağazalarında tek seferde yapılan 1.500 TLve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • K 3280 C Arçelik ürünün tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatı 169 TL'dir.
 • Hediye ürün slipte çıkan "ARÇELİK ÇAY MAKİNESİ KAZANDINIZ! MAĞAZADAN ALABİLİRSİNİZ" mesajıyla Arçelik mağazası tarafından kart hamiline teslim edilecektir.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Sliplerde mesaj çıkmaması durumunda, müşteri kendisine ait kredi kartlarından herhangi birisi ile daha önce hediye kazanmış veya işlemin yapıldığı üye işyeri kampanya anlaşmasına dahil olmamış olabilir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Çay Makinesi kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorunluluk ARÇELİK  mağazasına aittir.
 • Taksit kampanyasına;Bonus, Money, Flexi, American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Burganbank Bonus , Burganbank Ticari kredi kartları ve ING Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Hediye kampanyasına; Bonus, Money ,Flexi, Bonus Flexi, BonusGenç, American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir. Paracard, Sanal kartlar, American Express ticari kredi kartları, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ING Bonus, Fibabank Bonus, Denizbank ticari kredi kartları, Şekerbank ticari kredi kartları, Sanal POS, ile yapılan alışverişler ve bonus kullanımları hediye Çay Makinası kampanyasına dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin hediye ürün kampanyasına katılımı için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
 • SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. /li>
 • Peşin fiyatına 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. En yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS'undan yapılmalıdır. Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti BBVA tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin hediye ürün kampanyasına katılımı için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'de.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Haziran 2016 - 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.