Şimdi konuşun..
Arçelik’te peşin fiyatına 9 taksit.

Arçelik’te peşin fiyatına 9 taksit.

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Beyaz Eşya / Marka: Arçelik

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya Bonus üyesi Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Hediye tost makinesi kampanyası ; tek seferde yapılacak 1750TL ve üzeri harcamada kazanılacak Tost Makinesi Hediye Bonus Çeki, 05/11/2015 tarihine kadar Bonus üyesi Arçelik yetkili satıcılarında kullanılarak hediye tost makinesi ( BKK 2182 ) Arçelik yetkili satıcısı tarafından teslim edilerek uygulanacaktır.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kere faydalanabilecektir.
 • Hediye kampanyasına Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahiplerinin katılım için EVET ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a sms gönderdikten sonra alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Hediye kampanyasına Paracard, Sanal kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, ING Bonus, Fibabank Bonus, Denizbank ticari kredi kartları, Kontör, Sanal POS, ÖKC POS(yeni nesil ödeme kaydedici cihaz) ile yapılan alışverişler ve bonus kullanımları hediye Tost Makinası kampanyasına dahil değildir.
 • Hediye ürün tavsiye edilen peşin satış fiyatı 159 TL'dir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • 9 taksit kampanyası Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Cards, Money Bonus, Flexi kartlar için geçerlidir.
 • Vadeli taksit, Bonus Genç ve ING Bank Bonus Business kredi kartları ile yapılan alışverişler dahil değildir. FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET ARCELIK" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücreti KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60TL, Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL olarak ücretlendirilir.
 • Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Tost makinesinin, kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorumluluk Arçelik bayisine aittir. İşlemler Garanti BBVA POS cihazından geçmelidir. 9 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti BBVA tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir. Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ekim 2015 - 31 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.