Şimdi konuşun..
Alarko Carrier’da 8 taksit!

Alarko Carrier’da 8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 100 TL üzeri taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. +5 Taksit mağaza satış görevlisi tarafından POS üzerinde yapılacak işlemle alışverişe eklenecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 01 Nisan - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Alarko Carrier yetkili satıcılarında geçerlidir.
  • 8 taksit kampanyası 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde işyeri tarafından yapılan 3 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından sağlanan +5 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Bonus üyesi Alarko Carrier yetkili satıcılarındaki Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Miles&Smiles Garanti Business, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ABank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING bank Bonus, ING Bonus Business, Denizbank Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Bonus üyesi bankaların Ücretsiz kredi kartları, Vadeli taksit işlemleri, Tek ödemeli işlemler ve Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ALARKO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan - 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.