Şimdi konuşun..
AHL Giyim mağazasında 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL AHL Bonus!

AHL Giyim mağazasında 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL AHL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: AHL Giyim

NASIL KAZANIRIM?

DİĞER BİLGİLER

 • 10 TL AHL Bonus kampanyası AHL giyim mağazasında 15 Mart 2021- 15 Nisan 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 •  Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da AHL yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET AHLyazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 10 TL  AHL Bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde AHL Giyim mağazasında  kazanılıp, kazanılan 10 TL  AHL Bonuslar 15 Mart 2021 - 25 Nisan 2021  tarihleri arasında  sadece fiziki mağazalarda harcanabilir..
 • Kullanılmayan Bonus’lar  26 Nisan 2021  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 10 TL  AHL Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 10 TL  AHL Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti BBVA ve AHL kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da AHL yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET AHL” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli ve ilk alışverişten önce katılım yapılması gereklidir.Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mart-15 Nisan 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Mart-25 Nisan 2021