Şimdi konuşun..
ADİDAS THE ORIGINAL’de 7 aya varan taksit

ADİDAS THE ORIGINAL’de 7 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Adidas

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Demsa Group* mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksit işlemlere seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • Adidas The orıgınal'da 7 taksit kampanyası Palladium ve Teşvikiye Mağazalarında geçerlidir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden 2 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek toplam 7 taksit olarak yansıyacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Kampanyaya Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp DEMSA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır
  • *Demsa Group Markaları: Agent Provocateur, Alexander Mcqueen, Barbara Buı, Brandroom, Brandroom Outlet, Cesare Attolını, Dkny, Elie Tahari, Hackett London, Harvey Nichols, Juicy Couture, Karen Mıllen, Karl Lagerfeld , Kate Spade, Lanvın, Levent Bazaar, Longchamp, Michael Kors, Maje, Salvatore Ferragamo, Sandro, Superdry, Tara Jarmon , Ted Baker, Tom Ford, Demstock, Charles&Keıth , Mothercare, Laura Ashley, Guess, Adidas The orıgınal
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET DEMSA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mart 2017 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.