Şimdi konuşun..
Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer günü yaklaştıkça bozulan huzura, kaçan uykulara son. Bonus, sevgililer gününde yine en iyi dostunuz..

Şubat'ın gelmesi bekarlar için hiçbir şey ifade etmezken, sevgilisi olan herkesin aklında aynı sorular dolaşmakta: "Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alabilirim?" "Erkeklere alınacak en iyi hediye nedir?" "Kadınlara alınacak en güzel hediyeler hangileri?" "Sevgililer gününde ne yapmalı?" "Sevgililer günü için en iyi mekanlar hangileri?" "Sevgilimi nereye götürmeliyim?" "Sevgiliye yapılacak en ilginç sürprizler neler?"...

Bu soruların cevaplanması bir yana, her bir cevabın belli bir finansal karşılığının olması da sevgililerin huzurunu kaçırmaya yetiyor. Fakat Bonuslu sevgililerin değil! Çünkü Bonuslu sevgililer biliyor ki, sevgililerine hangi sürprizi yapmaya, ne hediye almaya, nerede harika bir akşam yaşatmaya karar vermiş olurlarsa olsun cüzdanları rahat çünkü Bonus her daim olduğu gibi Sevgililer Günü'nde de, harika Bonus Sevgililer Günü kampanyalarıyla yanlarında!

Sevgililer gününe özel hediye seçenekleriniz de alışverişlerinizde kazandığınız bedavalar, Bonuslar kadar bol! Sevgiliniz ister uslanmaz bir romantik, ister adrenalin meraklısı bir maceraperest, ister sanatçı ruhlu bir gezgin olsun. Ona alabileceğiniz hediyeler sizin için her zaman ulaşılır. Ya da belki saat, gömlek, kol düğmesi, cüzdan, kravat, kazak gibi klasik hediyelerden hoşlanıyor. En sevdiği markalardan ona bayılacağı hediyeyi alabilir, Bonus'un size sağlayacağı indirimlerden yararlanarak ve bol bol Bonus kazanarak kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Biraz daha espritüel bir yaklaşımla, eğlenceli sevgililer günü tişörtleri alternatifleri arasından size özel bir çift yaptırabilir ya da satın alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyeler her zaman caziptir!

Kız arkadaşınıza uzun zamandır istediği ayakkabıları, çantayı ya da elbiseyi alabilir; daha güvenli bir seçenek olarak kullandığı parfümü hediye edebilirsiniz. Ayrıca onu sevgililer gününde göz alıcı bir mekanda romantik bir akşam yemeğine çıkarmak da artık çok kolay! Elbette güzel sözler, çikolatalar ve çiçeklerin modası hiç geçmedi, asla geçmeyecek. Her ne kadar akıllı telefonlar son dönemlerin en popüler hediye seçeneklerinden biri olsa da!

Bonus'un birbirinden cazip Sevgililer Günü kampanyaları hakkında bilgi almak için kampanya detay sayfalarını ziyaret edin. Bonus her gün olduğu gibi, Sevgililer Günü'nde de yanınızda!