NASIL KAZANIRIM?

Bonus üye işyerlerinden yapılacak ilk 100TL ve üzeri alışverişten sonraki her 100 TL ve üzeri market, elektronik, giyim, kozmetik ve kuyum alışverişlerine 10 TL, toplam 50 TL bonus verilecektir.
Kampanyaya BonusFlaş'tan katılın, 60 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş'tan HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve SMS ile katılan müşteriler en fazla 50 TL bonus , BonusFlaş ile katılan müşteriler en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • 14 Mart 2017 tarihinden sonra kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL veya 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.
 • Diğer banka kampanya detaylarına bankaların web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, 4,99 TL ücretle, harcama yapmadan önce EVET SEVGI yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri veya BonusFlaş üzerinden katılmaları gerekmektedir.
KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce SEVGI yazıp 3340’a SMS atın veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

4 – 14 Mart 2017

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 28 Şubat 2017

Sevgililer günü yaklaştıkça bozulan huzura, kaçan uykulara son. Bonus, sevgililer gününde yine en iyi dostunuz..

Şubat'ın gelmesi bekarlar için hiçbir şey ifade etmezken, sevgilisi olan herkesin aklında aynı sorular dolaşmakta: "Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alabilirim?" "Erkeklere alınacak en iyi hediye nedir?" "Kadınlara alınacak en güzel hediyeler hangileri?" "Sevgililer gününde ne yapmalı?" "Sevgililer günü için en iyi mekanlar hangileri?" "Sevgilimi nereye götürmeliyim?" "Sevgiliye yapılacak en ilginç sürprizler neler?"...

Bu soruların cevaplanması bir yana, her bir cevabın belli bir finansal karşılığının olması da sevgililerin huzurunu kaçırmaya yetiyor. Fakat Bonuslu sevgililerin değil! Çünkü Bonuslu sevgililer biliyor ki, sevgililerine hangi sürprizi yapmaya, ne hediye almaya, nerede harika bir akşam yaşatmaya karar vermiş olurlarsa olsun cüzdanları rahat çünkü Bonus her daim olduğu gibi Sevgililer Günü'nde de, harika Bonus Sevgililer Günü kampanyalarıyla yanlarında!

Sevgililer gününe özel hediye seçenekleriniz de alışverişlerinizde kazandığınız bedavalar, Bonuslar kadar bol! Sevgiliniz ister uslanmaz bir romantik, ister adrenalin meraklısı bir maceraperest, ister sanatçı ruhlu bir gezgin olsun. Ona alabileceğiniz hediyeler sizin için her zaman ulaşılır. Ya da belki saat, gömlek, kol düğmesi, cüzdan, kravat, kazak gibi klasik hediyelerden hoşlanıyor. En sevdiği markalardan ona bayılacağı hediyeyi alabilir, Bonus'un size sağlayacağı indirimlerden yararlanarak ve bol bol Bonus kazanarak kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Biraz daha espritüel bir yaklaşımla, eğlenceli sevgililer günü tişörtleri alternatifleri arasından size özel bir çift yaptırabilir ya da satın alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyeler her zaman caziptir!

Kız arkadaşınıza uzun zamandır istediği ayakkabıları, çantayı ya da elbiseyi alabilir; daha güvenli bir seçenek olarak kullandığı parfümü hediye edebilirsiniz. Ayrıca onu sevgililer gününde göz alıcı bir mekanda romantik bir akşam yemeğine çıkarmak da artık çok kolay! Elbette güzel sözler, çikolatalar ve çiçeklerin modası hiç geçmedi, asla geçmeyecek. Her ne kadar akıllı telefonlar son dönemlerin en popüler hediye seçeneklerinden biri olsa da!

Bonus'un birbirinden cazip Sevgililer Günü kampanyaları hakkında bilgi almak için kampanya detay sayfalarını ziyaret edin. Bonus her gün olduğu gibi, Sevgililer Günü'nde de yanınızda!

X

Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.