NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın, Bonus üye işyerlerinden tek seferde yapılacak ilk 100 TL’lik giyim, elektronik ve kozmetik alışverişine 10 TL bonus, üçüncüye 20 TL bonus, beşinciye 30 TL bonus, toplam 60 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş'tan HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş'tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

5-15 Mart 2018

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

2-28 Şubat 2018

Sevgililer günü yaklaştıkça bozulan huzura, kaçan uykulara son. Bonus, sevgililer gününde yine en iyi dostunuz..

Şubat'ın gelmesi bekarlar için hiçbir şey ifade etmezken, sevgilisi olan herkesin aklında aynı sorular dolaşmakta: "Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alabilirim?" "Erkeklere alınacak en iyi hediye nedir?" "Kadınlara alınacak en güzel hediyeler hangileri?" "Sevgililer gününde ne yapmalı?" "Sevgililer günü için en iyi mekanlar hangileri?" "Sevgilimi nereye götürmeliyim?" "Sevgiliye yapılacak en ilginç sürprizler neler?"...

Bu soruların cevaplanması bir yana, her bir cevabın belli bir finansal karşılığının olması da sevgililerin huzurunu kaçırmaya yetiyor. Fakat Bonuslu sevgililerin değil! Çünkü Bonuslu sevgililer biliyor ki, sevgililerine hangi sürprizi yapmaya, ne hediye almaya, nerede harika bir akşam yaşatmaya karar vermiş olurlarsa olsun cüzdanları rahat çünkü Bonus her daim olduğu gibi Sevgililer Günü'nde de, harika Bonus Sevgililer Günü kampanyalarıyla yanlarında!

Sevgililer gününe özel hediye seçenekleriniz de alışverişlerinizde kazandığınız bedavalar, Bonuslar kadar bol! Sevgiliniz ister uslanmaz bir romantik, ister adrenalin meraklısı bir maceraperest, ister sanatçı ruhlu bir gezgin olsun. Ona alabileceğiniz hediyeler sizin için her zaman ulaşılır. Ya da belki saat, gömlek, kol düğmesi, cüzdan, kravat, kazak gibi klasik hediyelerden hoşlanıyor. En sevdiği markalardan ona bayılacağı hediyeyi alabilir, Bonus'un size sağlayacağı indirimlerden yararlanarak ve bol bol Bonus kazanarak kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Biraz daha espritüel bir yaklaşımla, eğlenceli sevgililer günü tişörtleri alternatifleri arasından size özel bir çift yaptırabilir ya da satın alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyeler her zaman caziptir!

Kız arkadaşınıza uzun zamandır istediği ayakkabıları, çantayı ya da elbiseyi alabilir; daha güvenli bir seçenek olarak kullandığı parfümü hediye edebilirsiniz. Ayrıca onu sevgililer gününde göz alıcı bir mekanda romantik bir akşam yemeğine çıkarmak da artık çok kolay! Elbette güzel sözler, çikolatalar ve çiçeklerin modası hiç geçmedi, asla geçmeyecek. Her ne kadar akıllı telefonlar son dönemlerin en popüler hediye seçeneklerinden biri olsa da!

Bonus'un birbirinden cazip Sevgililer Günü kampanyaları hakkında bilgi almak için kampanya detay sayfalarını ziyaret edin. Bonus her gün olduğu gibi, Sevgililer Günü'nde de yanınızda!

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.