Bonus'tan MTV Ödeme Fırsatı

Bonus'tan MTV ödeme Fırsatı

 

Bonus'tan MTV ödeme Fırsatı

Araç vergisi veya Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri, Bonus'la şimdi çok kolay!

 

Garanti bankası kredi kartları ile Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den, Garanti internet şubesinden, Call center'dan ve cep şubeden yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için Bonus'ta uygun taksit fırsatları bulabilir, taşıt vergisi ödemenizi rahatça yapabilirsiniz.

 

Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitli ödeme seçenekleri ve diğer MTV ödeme seçenekleri için detayları ilk öğrenen siz olun!

 

  • 01 Ocak - 10 Şubat 2015 tarihleri arasında Bonus ile Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den, Garanti internet şubesi'nden, Garanti Cep şubesi'nden, 444 0 333 Alo Garanti'den, garanti.com.tr'den veya Garanti iubelerindeki Online Bankacılık Kiosk'larından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır
  • Kampanyadan Garanti Bonus kartları, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Miles&Smiles Business American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiless Business, Filo Card, EASY, American Express Business yararlanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Gib.gov.tr'den ve garanti.com.tr'den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri garanti.com.tr, Garanti internet şube, Garanti cep şube, 444 0 333 Alo Garanti, ve Garanti şubelerindeki online bankacılık kiosklarından yapacakları ödemelerde taksit imkanından direkt olarak faydalanabileceklerdir. Gib.gov.tr'den yapılan ödemelerde “TAKSİT" yazıp, bir boşluk bırakıp talep edilen taksit sayısı eklenerek 3340’a kısa mesaj olarak gönderildiğinde ücretli olarak taksit fırsatından faydalanabilirler.
  • 50 - 500 TL arasındaki işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 501 – 1.000 TL arasında olan işlemlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL, 1.001 – 5.000 TL arası işlemlerinizde işlem tutarının %0,5'i oranında ücret alınmaktadır.
  • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için MTVSOR PLAKA NO yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
  • MTV borcunuzu SMS ile ödemek için MTVÖDE KART SON 6 PLAKA NO yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Garanti Bankası Kartları ile ödeyenlere Ziebart MTV paketi 439 TL yerine 299 TL, üstelik 79 TL'lik ozonlama ve 130 TL değerinde 4 koltuk koruma sistemi ve Ziebart özel kumaş Paspas hediye.

Kampanya 24/01/2015-28/02/2015 tarihleri arasında  Ziebart uygulama noktalarında geçerlidir. Kampanyada "Ziebart MTV Paketi" 439 TL yerine yalnızca 299 TL olacaktır. ZIEBART MTV PAKETİ: Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi 439 TL yerine 299 TL olacaktır. Bu hizmeti alan müşterilerimize 79 TL değerindeki Ozonla Dezenfeksiyon işlemi + 130 TL değerinde 4 koltuk koruma sistemi ve Ziebart Özel Kumaş Paspas hediye edilecektir.

Ayrıca otomobiline Boya Koruma Sistemi yaptırmak isteyenlere %30 indirim + ozonlama işlemi ve Ziebart Özel Kumaş Paspas Hediye.

Trafiğe çıkış tarihi 30 gün ve altı araçlarda Ziebart Boya Koruma Sisteminde %30 İndirim + 130 TL değerindeki 4 koltuk koruma sistemi ve Ziebart Özel Kumaş Paspas Hediye edilecektir.

Detaylı Bilgi : www.ziebart.com.tr