Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödemelerini gib.gov.tr’den yapmaları gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da "Ödemeler" bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
  • Kampanyadan Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business , EASY , Filo Card kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay'le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Temmuz – 1 Ağustos 2016

Bonus'un yoksa fırsatlardan yararlanmak için hemen başvur
X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.