Şimdi konuşun..
1000 TL’ye 200 TL<br><span class="big"> Zen Diamond bonus</span>

1000 TL’ye 200 TL
Zen Diamond bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kuyumculuk / Marka: Zen Diamond

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya dahil olan Zen Pırlanta mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Zen Pırlanta Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyası kampanya dahilindeki Zen Pırlanta mağazalarından ve www.zenpirlanta.com'dan tek seferde gerçekleştirilen 1000 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyası ndan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 200 TL Zen Pırlanta Bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus anında karta yansıyacak olup ikinci alışverişte kullanılabilmektedir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan işyerleri için tıklayınız.
 • 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyasına Zen Pırlanta'nın özel indirimli/kampanyalı ürünleri ve evlilik için çift alyansları dahil değildir.
 • Kazanılan Bonus'lar 15 Ocak 2017 tarihine kadar sadece kampanya dahilindeki Zen Pırlanta mağazalarında kullanılabilir. 16 Ocak 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyasına Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Denizbank Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bank Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Business, Abank Bonus, Abank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Fibabank Bonus, Fibabank Bonus Business, sanal ve kontör kartlar dahil değildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi sahiplerinin kampanyaya katılmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından harcama işleminden önce EVET ZEN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile3340'a sms göndererek kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş sms'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 200 TL Zen Pırlanta Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

08 Aralık – 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017