Şimdi konuşun..
YKM’de Bonus’a özel  9 aya varan taksit fırsatı!

YKM’de Bonus’a özel 9 aya varan taksit fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: YKM

NASIL KAZANIRIM?

9’a varan taksitli satış için YKM mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-3-4-5 taksiti tuşlayacak devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, 6 taksit seçildiğinde +3 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek toplam 9 taksit olarak yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce ‘EVET YKM yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ağustos 2015 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.