Şimdi konuşun..
Yeni sezon kadın ürünlerinde %50 indirim ve<br/>400TL ve üzeri alışverişe <br/>100 TL MATRAŞ BONUS!

Yeni sezon kadın ürünlerinde %50 indirim ve
400TL ve üzeri alışverişe
100 TL MATRAŞ BONUS!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Matraş

NASIL KAZANIRIM?

100TL Matraş Bonus Kampanyası Bonus üyesi Matraş mağazalarında ve Matras.com’da Garanti BBVA POS'undan yapılan 400 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Yeni sezon bayan ürünlerinde %50 indirim Matraş mağazalarında ve matras.com da ödeme sırasında Matraş tarafından verilecektir.
  • Bonus'a özel Matraş mağazaları ve matras.com da 100 TL Matraş Bonus kampanyası tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 100 TL Matraş Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 15 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece Matraş mağazalarında kullanılabilir. 15 Mayıs 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Matraş firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 100 TL Matraş Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 100 TL Matraş Bonus kazanabilir.
  • 100 TL Matraş Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 100 TL Matraş Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 100TL Matraş Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp MATRAS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

25 Nisan – 8 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

25 Nisan – 15 Mayıs 2016