Şimdi konuşun..
100 TL Yargıcı Bonus

100 TL Yargıcı Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Yargıcı

NASIL KAZANIRIM?

Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Yargıcı’dan tek seferde 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 100 TL Yargıcı bonus kazanılabilecektir.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • 100 TL Yargıcı Bonus kampanyası, BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Yargıcı’dan gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.
 • Yargıcı mağazalarından veya www.yargici.com’dan tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 100 TL Yargıcı Bonus kazanımı olacaktır ve kazanılan Yargıcı bonuslar bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Yargıcı Bonus kazanabilecektir.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Yargıcı Bonus'lar 7 Ocak 2021 tarihine kadar Yargıcı fiziki mağazalarında  kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar 8 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir. Sanal Kartlar dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YARGICI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.  
 • Garanti BBVA ve Yargıcı, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YARGICI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Aralık 2020 - 7 Ocak 2021