Şimdi konuşun..
Gold mağazaları ve www.gold.com.tr 50 TL GOLD Bonus!

Gold mağazaları ve www.gold.com.tr 50 TL GOLD Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Elektronik / Marka: Gold

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Gold mağazaları üzerinden tek seferde yapılan yapılan 500 TL ve 1000 TL üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL GOLD bonus kazanabilir.Ödül kazanımında yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Bonuslar sadece Gold mağazaları ve www.gold.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.
  • GOLD Bonus kampanyasına tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile) kartlar dahildir.
  • GOLD Bonus kampanyasına Paracard, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Bonus Business, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus,Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business,Bonus Genç,BonusFlexi kartlar dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET GOLD yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10-30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

08 – 17 Mayıs 2015