Şimdi konuşun..
Watsons's ta Bonus'a özel 9 aya varan taksit

Watsons's ta Bonus'a özel 9 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Watsons

NASIL KAZANIRIM?

Watsons 9 taksit kampanyası kapsamında Garanti BBVA POSundan 4 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +5 taksit eklenerek maksimum 9 taksit yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde Watsons mağazalarından yapılan 5 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir. .
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşluk bırakıp WATSONS yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.06-30.06.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.