Şimdi konuşun..
Voit Fitness Shop’da %10 indirim ve 9 taksit

Voit Fitness Shop’da %10 indirim ve 9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Voit Fitness Shop Mağazaları’ndan yapılacak alışverişlerde %10 indirim ve 9 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Mart -30 Haziran 2017 tarihleri arasında Voit Fitness Shop mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 9 aya varan taksit ve %10 indirim kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde Voit Shop mağazalarından yapılan 2,3,4 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilinde indirim kasada ödeme anında satış tutarına satış danışmanı tarafından manuel olarak yansıtılacak olup alışveriş sonrasında banka tarafından ilave bir indirim yansıtılmayacaktır.
  • Kampanya dahilinde alışverişlerin Garanti BBVA POS cihazından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp VOIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen Faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mart – 30 Haziran 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.