Şimdi konuşun..
Bonus’a Voit Mağazaları’nda +4 taksit!

Bonus’a Voit Mağazaları’nda +4 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Voit İnterspor

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Voit Fitness Mağazaları'nda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Voit Mağazaları'nda +4 taksit kampanyası kapsamında 2 ve 5 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 9 taksit yapılacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi(SMS ile), American Express Card, , Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus +4 taksit kampanyasına dahildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Fibabanka bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler +4 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXİ müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için " EVET VOİT " yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte Bankamızda kartın kayıtlı olduğu cep telefonundan 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • +4 taksit kampanyası Interspor Voit Markasının Balmumcu- İstanbul, Sirkeci- İstanbul, Kadıköy-İstanbul, Birlik-Çankaya/Ankara, Muratpaşa/Antalya, Bornova-İzmir Mağazaları'nda geçerlidir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu Mağaza iletişim bilgileri için tıklayınız.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.