Şimdi konuşun..
Bonus'a özel Vince Mağazaları'nda 7 taksit!

Bonus'a özel Vince Mağazaları'nda 7 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Vince

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Vince Mağazaları'nda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Vince Mağazaları'nda 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme ya da taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 7 taksit kampanyasına dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler 7 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET GOKSE" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

21 Temmuz 2014 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.