Şimdi konuşun..
Vepa Outlet’te 8 Taksit!

Vepa Outlet’te 8 Taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Vepa Outlet

NASIL KAZANIRIM?

Vepa Outlet mağazalarında yapılan 2 ve 3 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • VEPA OUTLET mağazalarında Garanti BBVA kartları'na özel 8 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • +5 taksit sadece 2 ve 3 taksit tuşlanan işlemlerinde geçerli olacaktır. POS'tan standart 2 veya 3 taksit tuşlanarak +5 taksit ilavesi ile toplamda maksimum 8 taksit olacaktır. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. İşlemler POS üzerinden yapılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi (SMS ile), Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus, DenizBank Bonus Ticari, ICBC Turkey Bonus Ticari, TEB Bonus Ticari, Burgan Bank Bonus Ticari, Fiba Bonus Ticari, ABank Bonus Ticari.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Bonus Flexi, Bonus Genç, Şekerbank Bonus Ticari, ING Bank Bonus Ticari, Sanal, kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler.
  • FLEXI sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından EVET VEPAOUTLET yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Ağustos - 31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.