Şimdi konuşun..
Vaillant’ta  Bonus’a özel <br/>9 taksit

Vaillant’ta Bonus’a özel
9 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Vaillant

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Vaillant bayilerinde 2,3 ve 6 Taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • 12 taksit uygulaması sadece kombi ve klima satışları için geçerlidir. 12 taksitli satış için satış görevlisi 6 taksiti tuşlayacak ve +6 taksiti opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business,  DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Burgan Bank, PTT Bonus, Fibabank Bonus kartlar dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, INGBank Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET VAILLANT" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan - 30 Eylül 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.