Şimdi konuşun..
Us Polo’da Bonus’a özel 7 taksit

Us Polo’da Bonus’a özel 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: UsPolo

NASIL KAZANIRIM?

Peşin fiyatına 7 taksit kampanyası dahilinde US Polo mağaza satış görevlisi pos üzerinden 2 veya 3 taksit tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçerek kampanyadan yararlanılabilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksitli satış için, Us Polo mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 veya 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek toplam 7 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET POLO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Temmuz 2015 – 11 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.