Şimdi konuşun..
Twist’te Bonus’a özel 300 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Twist Bonus

Twist’te Bonus’a özel 300 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Twist Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Twist

NASIL KAZANIRIM?

75 TL Twist Bonus kampanyası Twist mağazalarından www.Twist.com.tr‘de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 75 TL Twist Bonus kampanyası Twist mağazalarından ve www.Twist.com.tr 'de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 75 TL Twist Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 24 Nisan 2016 tarihine kadar tüm Twist mağazalarında kullanılabilir. 25 Nisan 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Twist firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • www.Twist.com.tr 'de kazanılan bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir.
  • 75 TL Twist Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir, sadece en fazla 75 TL Twist Bonus kazanabilir. Kampanya müşteri bazındadır.
  • 75 TL Twist Bonus kampanyasına sadece Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard dahildir.
  • 75 TL Twist Bonus kampanyasına Sanal Kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp TWIST yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

08.04.2016-17.04.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

24.04.2016