Şimdi konuşun..
Toyzz Shop'ta Bonus'a 100 TL'ye 10 TL Toyzz Shop Bonus

Toyzz Shop'ta Bonus'a 100 TL'ye 10 TL Toyzz Shop Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

Toyzz Shop’tan 100TL ve üzeri alışveriş yaparak 10TL Bonus kampanyasından yararlanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyası Toyzz Shop mağazalarında ve toyzzshop.com.tr'de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 25 Temmuz 2016 tarihine kadar sadece Toyzz Shop'ta kullanılabilir. 25 Temmuz 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Toyzz Shop firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 10 TL Toyzz Shop Bonus kazanabilir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp TOYZZSHOP yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Haziran – 10 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Haziran – 25 Temmuz 2016