Şimdi konuşun..
Toyzz Shop 10 TL Bonus!

Toyzz Shop 10 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Oyuncak / Marka: Toyzz Shop

NASIL KAZANIRIM?

8 taksit satış için, Toyzz Shop mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +6 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyası Toyzz Shop mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Toyzz Shop mağazalarında kullanılabilir. 11 Ocak itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Toyzz Shop firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 10 TL Toyzz Shop Bonus kazanabilir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, Fibabanka, DenizBank Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 10 TL Toyzz Shop Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp TOYZZSHOP yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +6 taksit uygulanacaktır. Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus dahildir. Kampanyaya ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen Faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Ocak 2016