Şimdi konuşun..
4 defa 75 TL ve üzeri harcamaya <br/>30 TL bonus<br/>BonusFlaş'tan katılanlara 35 TL bonus

4 defa 75 TL ve üzeri harcamaya
30 TL bonus
BonusFlaş'tan katılanlara 35 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Akaryakıt / Marka: Total

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Total istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 35 TL bonus,

SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyada yapılan 4 defa 75 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 35 TL bonus kazanacaktır.
 • Kazanılan bonus, 20-29 Şubat 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL  istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 29 Şubat 2016'ya kadar kullanılmayan bonus, 1 Mart  2016 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 75 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL bonus/indirim, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 20-29 Şubat 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Paracard, diğer banka Bonus kartları, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi kartları, American Express Card, PTT Bonus, Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri "TOTAL" yazıp 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla TOTAL istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 35 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card'lar kampanyaya katılım için EVET TOTAL yazıp,bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

KATILMAK İÇİN

BonusFlaş uygulamasında ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya Total yazarak 3340’a sms atabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak- 15 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20 -29 Şubat 2016