Şimdi konuşun..
Tekzen’de alışverişlerinize 9 taksit fırsatı!

Tekzen’de alışverişlerinize 9 taksit fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Tekzen

NASIL KAZANIRIM?

Tekzen’de 9 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti BBVA POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

9 taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • Tekzen'de 9 taksit kampanyası TEKZEN mağazalarında Garanti BBVA POS'u üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 9 taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir. Bonus Flexi, Bonus Genç, DenizBank Ticari Kartlar, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKZEN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL. Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL. Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL. olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01.08.2015 - 31.10.2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.